Прес-служба волинської поліції має нового керівника

news

Керівником сектора комунікацій волинської поліції став 42-річний журналіст Віктор Гомоль. Про це інформує сектор комунікації ГУНП у Волинській області.

Сьогодні його колективу представив очільник головного управління Національної Поліції у Волинській області Петро Шпига. Новопризначений речник у 1995 році закінчив історичний факультет Волинського державного університету імені Лесі Українки. Понад 20 років пропрацював у сфері журналістики. Зокрема, професійну діяльність розпочав у 1994 році в Луцькій міській редакції радіомовлення Волинського телерадіооб’єднання.

Пізніше працював редактором радіостанції «Луцьк» Волинської ОДТРК, старшим редактором, завідувачем відділу громадсько-політичних передач Рівненської ОДТРК. До призначення керівником сектора комунікацій очолював відділ тематичних програм філії Національної телекомпанії України «Рівненська регіональна дирекція», працював регіональним кореспондентом «Газети по-українськи» та сайту www.gazeta.ua. Віктор Гомоль – заслужений журналіст України.

«Мені добре відомі потреби журналістів, особливості підготовки газетних і телерадіоматеріалів, публікацій для Інтернет видань. Переконаний, що зможу забезпечити дієву та ефективну комунікацію між поліцією та ЗМІ. Робитимемо разом усе для оперативного та правдивого інформування громадськості про події та роботу поліції, – запевнив новопризначений речник обласної поліції.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев