Премія “Люди року” у Луцьку: головною номінацією стане нагорода у сфері музики

news

28 вересня у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені  Т. Г. Шевченка відбудеться головна патріотична подія року «Бути українцем» у рамках Премії «Люди року-2015. Волинь».

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

 

Ціль премії, за словами організаторів, – нагородити людей, які зробили вагомий внесок у патріотичне, духовне та економічне життя нашого краю та України в цілому.

«Бережи життя. Цінуй мир» – таким є девіз цьогорічної події. У рамках заходу нагородять не лише професіоналів, але й тих, хто по-справжньому цінує життя та мир, а саме – героїв, неймовірні історії яких вразять гостей заходу.

Подію прикрасять столичні та волинські артисти: легендарний гурт «Скрябін», гурт «Резус блюз та Інна Кириченко», гурт «Пластилін», гурт «KOLO», гурт «Васко Да Гама», українська співачка Наталка Карпа, фіналіст шоу «Голос країни» Влад Ситнік, переможниця Х-фактор он-лайн Юлія Іванова, заслужений артист України Адам Горбатюк, юна співачка Дар’я Остапук, шоу-балет «Diamond stars», викладач контемпу луцької школи танців «From the inside» Анна Долгая, ансамбль народного танцю «Радість».

Ведучі дійства – Микита Чибар та Наталка Войтович.

Привідкривши завісу, організатори повідомляють, що головною номінацією стане нагорода у сфері музики. “Актуальність слів пісень цього виконавця й музики гурту сьогодні справді народжує патріотизм в кожному з нас. Велика Людина та Митець, Висока Музика завжди буде жити в наших серцях”, – повідомляють організатори.

У рамках заходу також відбудеться благодійна акція «Бог у серцях».

З 22 вересня можна придбати квитки у касах драмтеатру. Зібрані кошти з благодійної акції та продажу квитків будуть перераховані на лікування військовому Денисюку Миколі Миколайовичу, який отримав поранення 29.08.14 під Іловайськом.

0 Комментариев