Представник польських перевізників, які блокують кордон, пригрозив заблокувати залізничний шлях

news

Днями у мережі з’явилося відео, де українські вантажівки прямують залізницею у напрямку кордону. В “Укрзалізниці” офіційно повідомили, що було відправлено  першу партію вантажівок через кордон з Польщею

Над проєктом компанія працювала два тижні. І нарешті першим контрейлерним поїздом на 23 платформи було завантажено 13 тягачів з напівпричепами. Поїзд курсує за маршрутом Скнилів (Україна) – Славкув (Польща). Митне та прикордонне оформлення вантажу проходить на залізничному прикордонному переході Ізов – Грубешів.

Але таке рішення не сподобалося польським протестувальникам.

Так, Річард Вілк – представник польської партії “Конфедерація”, яка є основним організатором акції протесту,  відреагував на відео:

Українці посміхаються нам в обличча….

Він оголосив про свій намір припинити перевезення українських фур залізницею та взяти на себе відповідальність за ці кроки. Тобто можливий розвиток подій передбачає блокування залізничних шляхів в Україну з боку Польщі.

Будемо чекати…

До слова, в Укрзалізниці розповіли, що н

аразі існують ще офіційні питання щодо швидкості перетину польського кордону, і експерти вже займаються вирішенням цього питання для прискорення процесу. Подібні перевезення також плануються в зворотному напрямку. Фури, вирушаючи зі станції Славкув, будуть подолати відстань до пункту призначення автошляхом. Пересування водіїв від місця завантаження до залізничної платформи та звідти до точки розвантаження забезпечується автобусом.

Для замовлення перевезення вантажівних автомобілів контрейлерним поїздом з України слід звертатися до філії “Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця», у зворотному напрямку – до UZ Cargo Poland.

Вартість перевезення фури поїздом складає приблизно 1500 євро за автомобіль, а маршрут становить приблизно 100 км. Українські перевізники викладають зусилля на знаходження рішення для подолання труднощів, спричинених блокадою з боку польських колег.

0 Комментариев