Представництво ЄС влаштує в Луцьку вуличну фотовиставку, присвячену Європі

news

15 березня делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Луцьк з офіційним візитом. О 15.30 Представництво ЄС проведе вуличну фотовиставку з вікториною «Впізнай миттєвості твоєї Європи».

Захід відбудеться на території Луцького замку у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». В рамках візиту також відбудеться низка зустрічей з представниками владних структур, громадських організацій, медіа та молоді, — інформують організатори дійства.

На фотовиставці будуть представлені світлини, які продемонструють спорідненість європейських та українських міст, цінностей та звичок їхніх мешканців. Фотовиставка супроводжуватиметься вікториною на знання фактів про Європейський Союз. Організатори запрошують мешканців Луцька продемонструвати, наскільки добре українці знайомі з історією створення Євросоюзу, досвідом, традиціями та мистецькими надбаннями європейських народів. Найактивніші учасники вікторини отримають на згадку пам’ятні фотографії, сувеніри та призи від Представництва ЄС.

Усі охочі запрошуються на:

Що?               Фотовиставка з вікториною «Впізнай миттєвості твоєї Європи».

Коли?            15 березня 2017 року (середа) з 15.30 до 17.00.

Де?                 м. Луцьк, територія Луцького замку, вул. Кафедральна, 1 А.

Чому?                        Усі охочі отримають можливість:

  • виграти пам’ятні призи під час вікторини на знання фактів про ЄС;
  • долучитись до вуличної фотовиставки та отримати фото на пам’ять;
  • поставити запитання експертам з Представництва ЄС;
  • дізнатись більше про інформаційну кампанію «Будуймо Європу в Україні»;
  • ознайомитися з довідковими публікаціями та  інформаційними матеріалами на європейську тематику.

Інформаційна кампанія «Будуймо Європу в Україні» — це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року по всій Україні. Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

За деталями щодо проведення акції звертайтесь до Ольги Гуртовенко, 050 820 27 77, ogurtovenko@internews.ua або Катерини Юдіної, 093 750 36 38, kudina@internews.ua.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев