«Правий сектор» заявив лучанам про підготовку до революції. ФОТО

news

Учасники національно-визвольного руху, як вони себе називають, хочуть змінювати систему влади в країні та впевнені, що на підготовку революції їм потрібно небагато часу.

Про об’єднання націоналістичних рухів, скільки часу потрібно, аби підготуватись до революції та чи буде продовжуватися далі війна, говорили сьогодні, 23 лютого, у Луцьку під час прес-конференції представники «Правого сектору» Олег Баган (керівник ідеологічного центру Д. Донцова), Володимир Москаль (керівник політичного напрямку Правого сектору у Львівській області, мер м. Сколе), Друг Устим (командир 3-ї резервної сотні ДУК ПС), Сергій Власов ( керівник ГО «УНСО-Волинь»).

Володимир Москаль вважає, що українцям не дають змоги показати себе:

«Вони чудово розуміють, що нам дати можливість від 3 місяців до року чітко попрацювати це не тільки бомба буде, це буде вибух, шок світовий».

c2T1Ncniq24

Він зазначив, що Росія – це держава, де сконцентровано стільки бруду, як ніде в світі.

За словами Москаля, їхня мета – це сильно потужна ідейно вишколена організація, яка призведе до революції в державі.

Друг Устим наголосив на тому, що наша влада сам факт війни затаює.

«Правий сектор» хоче розробити шкільні програми по ідеології, аби діти знали, що вони є українці, а чоловіки про те, що є захисниками.

UBL89h6xDdE

Учасники руху наголосили на важливості вишколу української нації в правильному дусі та на тому, що український народ потрібно готувати до побудови Української Самостійної Соборної Держави. Зараз, на думку представників «Правого сектору», у державі немає української влади.

«Це натуральна куля в лоб, однозначний шахрай. І метою та обов’язком нашої організації є викорінення оцих шахраїв які працюють на своїх покровителів», – заявив Володимир Москаль.

Олег Баган переконаний, що українська нація маніпульована європейським цінностями, але насправді ідеться про втискання космополітичних принципів, які будуть утримувати українців у гетових можливостях.

За словами учасників визвольного руху, силовий варіант вони теж не виключають.

Підготовчий процес до революції за їх планами займе десь півроку, а сама революція відбудеться швидко – до одного тижня.

Сергій Власов зазначив, що метою наразі є підписання меморандуму про співпрацю між націоналістичними рухами, бо це допоможе їм побороти нинішню владу.

Те, що революція всередині країни може якось сприяти зовнішньому агресору, не бояться. На думку, Володимира Москаля, Росія блефує:

«Якби мали напасти — напали б давно – це грання м’язами, великий політичний блеф. Третю світову ніхто не почне. Вдавана міць московської імперії – це все надумано. Їхня економіка не заробляє, вона є пасивна».

2 3cLLMYc0blg 4CUmCBp7Q5I a0Pb2BeEAnI DSC_0034 EInElVbT9xY OOYC8FJMA_M500FX1JoGmc

 

0 Комментариев