Працівники ГУ ДПС у Волинській області взяли участь у практичному семінарі для адвокатів

news

Фахівці Головного управління ДПС у Волинській області стали учасниками спільного семінару Головного управління ДПС у Волинській області та Регіонального  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області на тему «Актуальні питання адвокатської діяльності (оподаткування, порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги)».

Завідувач сектору інформаційної взаємодії Олена Нікотіна ознайомила платників податків з особливостями податкового обліку осіб, які займаються незалежною професійною діяльністю, прокоментувала зміни до Податкового кодексу та інших законів щодо підтримки платників податків через  поетапне впровадження окремих законодавчих норм, наголосила на термінах звітування та сплати податків.

«Обмін досвідом, який відбувся під час семінару, буде надзвичайно корисним у подальшій роботі, як для платників податків, так і для працівників податкової служби. А важливість проведення таких спільних заходів важко переоцінити, адже лише через встановлення і розвиток партнерських відносин між податківцями та платниками податків можливе наповнення державної казни у повному обсязі»,- підсумувала Олена Нікотіна.

Крім того, учасники семінару детально розглянули, які активи підлягають декларуванню під час податкової амністії, як визначити базу для нарахування одноразового збору для обʼєктів декларування та можливості застосування альтернативних ставок збору, тощо.

Також розʼяснювалися можливості застосування електронних сервісів, які можуть бути використані при поданні одноразової добровільної декларації.

Так, декларація подаватиметься особисто декларантами виключно в електронній формі засобами Електронного кабінету. При цьому декларант отримає допомогу при заповненні декларації, пояснення щодо заповнення розділів. Особа зможе заповнити та надіслати декларацію, сплатити визначені податкові зобовʼязання, скориставшись платіжними системами. Також у кабінеті відображатимуться результати звірки декларації з даними Державного реєстру фізичних осіб. У разі встановлення невідповідності, платник отримає відповідне повідомлення.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев