Повідомили, скільки лучани заборгували за газ

news

Лучани заборгували «Луцьктеплу» понад 40 мільйонів гривень. Про це йшлося 17 лютого під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради. Про це пише VIP.

Луцький міський голова Микола Романюк розповів, що заборгованість населення за газ становить 41 мільйон гривень. «Ті, хто мав право на субсидію, ті, хто отримав субсидію, а в нас таких десь порядка 37 тисяч, скористалися нею. А інші просто не платять. Підприємство страждає, і в цілому ситуація по Луцьку напружена», – констатував мер.

Лучани скористалися субсидіями по «Луцьктеплу» приблизно на 17 мільйонів гривень «Субсидіями ми маємо можливість перекривати заборгованість перед «Нафтогазом», – розповів Романюк. Нагадаємо, що ПАТ «Волиньгаз» погрожує з понеділка повністю відімкнути газопостачання ДКП «Луцьктепло».

Градоначальник порадив опубліковувати списки боржників у вільному доступі. «За все в житті треба платити», – наголосив він і додав, що виконавча служба не справляється з людьми, які не платять за комунальні послуги.

«Я не скажу, що без діє виконавча служба, але у зв’язку з тими атестаціями, переатестаціями, які тягнуться довгий час, виконавча служба у нас належно не працює», – заявив Романюк.

0 Комментариев