Повідомили, скільки гектарів лісу на Волині постраждали від буреломів

news

Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства постійно проводить моніторинг пошкоджених природною стихією насаджень.

Станом на 20 липня цього року у лісах, підпорядкованих ВОУЛМГ, обліковано майже 2 тис. га площ, що постраждали через негоду. Загальна маса пошкодженої вітроломами деревини близько 24 тис. кубометрів. Про це інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Загалом пошкодження зафіксовано на території 8 лісогосподарських підприємств: Колківського, Любешівського, Ківерцівського, Турійського, Прибузького, Старовижівського, Шацького лісгоспів та ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс». Найбільші площі вітровалів сталися у ДП «Прибузьке ЛГ» (554 га, загальна маса пошкодженої деревини – 6680 куб. м), ДП «Старовижівське ЛГ» (544 га, а це – 499 куб. м деревини) та на території Ківерцівського лісового господарства (510 га, близько 10 тис. кубометрів деревини). Серед знищених вітровалами – як зрілі, так і молоді насадження.

ddf751ac-33e9-481a-a485-e2eff1c08fb9

На виконання розпорядження голови Волинської облдержадміністрації Гунчика В. П. №283 від 17 червня 2016 року (пункт 1.2: санітарно-оздоровчі заходи в лісах постійних лісокористувачів області погоджувати із районними державними адміністраціями та управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації») із метою проведення обстежень лісових насаджень, що постраждали від вітровалів, працівники лісгоспів створили комісії з участю представників районних адміністрацій, районних рад, екологічних служб, сільських голів, місцевих депутатів, представників громадськості.

c8909706-c52f-4815-b8af-39f052998fe6

Всі пошкоджені ділянки взяті на облік. Із метою недопущення поширення шкідників, втрати якості деревини та безпеки руху транспорту в цих насадженнях призначать проведення різних лісогосподарських заходів.

0 Комментариев