Повідомили, на яких Шацьких озерах можна ловити рибу взимку

news

На водоймах Шацького національного природного парку спортивно-любительський лов риби в зимовий період (від льодоставу до 20 березня) дозволяється зимовими вудками з блешнею вертикального блесніння, мормишкою, наживними і живцевими снастями із загальною кількістю гачків не більше трьох на одного рибалку.
Про це пише Район.Шацьк з посиланням на адміністрацію Шацького національного природного парку.

Лов риби дозволяється на таких озерах: Світязь, Велике Чорне, Люцимер, Пулемецьке, Острів’янське, Луки-Перемут.

Вилов риби протягом дня не повинен перевищувати 5 кг на одного рибалку, крім однієї рибини, яка перевищує цю вагу. Лов дозволяється в світлий час доби.

Громадяни під час лову риби зобов’язані мати при собі документи, які засвідчують особу, місце проживання, а також дозвіл на відлов риби (відловочний квиток) на цій водоймі.

Забороняється: вилов цінних видів риби менше таких розмірів (в см): лящ – 26, судак – 42, короп – 25, карась – 15, сазан – 32; застосування живців на риболовних снастях із вищеперерахованих цінних видів риб; проводити лов риби на зимувальних ямах.

Вилов проводити за відловочними квитками, виданими Шацьким національним природним парком. Їх можна придбати в Світязькому, Пульмівському, Мельниківському лісництвах, в конторі парку, в магазинах «Діана» та «Рибалка», що в смт Шацьк.

Ціни на відловочні квитки

Вартість квитка для іногородніх рибалок: на день – 15 грн.; на 10 днів – 50 грн.; на місяць – 80 грн.

Вартість квитка для учасників війни, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, учасників війни в Афганістані, пенсіонерів та місцевих жителів: на день – 10 грн., на 10 днів – 30 грн., на місяць – 60 грн.; для інвалідів війни та праці та дітям до 16 років – безкоштовно.

Відловочні квитки, передані власниками іншим особам, вважаються недійсними і будуть вилучені.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев