Повідомили, коли в Луцьку буде наступний фестиваль їжі

news

До обласного центру Волині повертається гастрономічний фестиваль «Lutsk Food Fest». Його проведення організатори анонсували 5 березня під час зустрічі з рестораторами. Пише VIP.

Організатори фестивалю Сергій Карпюк, Вадим Войтович та Олексій Веремійчик ініцівали зустріч із представниками закладів харчування, які ймовірно візьмуть участь у третьому «Lutsk Food Fest». Вони анонсували його проведення 7–8 травня. Локація дійства незмінна – замок Любарта.

Сергій Карпюк розповів, що серед переваг такого місця проведення – люди приходять у замок. Адже середньостатистичний лучанин буває там кілька разів за життя. Натомість кулінарне дійство – ще одна нагода відвідати історичну перлину Луцька.

Організатори назвали основні «плюси» участі у фестивалі. Так, за два дні у замок приходить до 10 тисяч людей, а це – популяризація закладів та торгових марок, представлених у замку.

Зазвичай у фестивалі беруть участь приблизно 25 учасників з України і з-за кордону. Олексій Веремійчик анонсував, що на третьому «Lutsk Food Fest» побувають навіть гості з Прибалтики.

Оскільки на зустрічі були присутні і постійні учасники, то заодно обговорили і концепцію заходу. Так, представникам ресторану «Чевермето» сподобався кулінарний батл і аукціон на другому фестивалі, тож вони запропонували щось подібне провести і цього разу.

Окрім робочої зустрічі, відбулася також презентація брендів «Хлібний майстер» та напоїв «Soplica».

0 Комментариев