“Повернись живим” : Гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентував нову пісню про захисників

news

Популярний український гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ презентував новий щемливий трек під назвою “Повернись живим”. Трек присвятили всім українським захисникам, яких вдома чекають рідні.

Новий трек музиканти написали з вірою в те, що Україна обов’язково переможе, а наші захисники, які вірно стоять на охороні нашої держави, повернуться додому живими та здоровими. Всі українці чекають своїх героїв з перемогою.

Знімаючи кліп на цю пісню, на екрані ми транслювали відео зі здебільшого позитивними емоціями військових людей. Нам дуже хотілось показати не тільки війну, яку ми з вами й так бачимо щоденно: довкола себе або з новин. Хотілось бачити військових із простими, щирими емоціями: радість від зустрічі з близькими людьми чи обійми з побратимами. Ми показали світлі емоції – власне, ті емоції, за які Україна і веде свою визвольну боротьбу,

– розповів лідер гурту Сергій Танчинець.

Почути цей трек можна буде майже в кожному місті України, адже гурт щомісяця дає десятки благодійних концертів. Виступають для того, щоб купувати ЗСУ дрони та автомобілі.

 

 

https://showbiz.24tv.ua/bez-obmezhen-povernis-zhivim-sluhati-divitis-onlayn-showbiz_n2243689

0 Комментариев