Потрібна фінансова допомога: поблизу Луцька згорів будинок військового ЗСУ

news

У Городище Боратинської громади Луцького району нещодавно згорів будинок. Власники господи – родина військовослужбовця, який на даний час захищає нашу країну.

Як повідомляють у соцмережах знайомі та односельчани сім’ї, пожежа трапилася у неділю, 24 вересня. Будинок Олександр Богдан зводив власноруч впродовж десяти років. Інформацію підтверджують і в Боратинській громаді.

«Вчора в селі Городище сталося велике горе, згорів будинок моїх друзів Валентини і Олександра Богданів, які все своє сімейне життя старалися добудувати своє гніздечко, Саша на даний час в збройних силах України, захищає наш сон і спокій, дружина лишилася сама з двома дітками. Люди!!! Будь ласка, давайте допоможемо молодій сім’ї відновити хоч трішечки своє житло, хто скільки може від цього не застрахований ніхто»,

– повідомляють у небайдужі.

Дружини військовослужбовця та їхніх двох доньок 10 та 13 років, на момент загорання вдома не було. Пожежу помітив сусід, що мешкає в будинку навпроти. Поки чекали рятувальників, сусіди розпочали гасити пожежу власними силами.

За попереднім висновком інспектора Луцького райуправління ДСНС причина пожежі — коротке замикання.

Реквізити для допомоги:

4441114446890871 Оксана Анатоліївна Круковська

4149499382029807 Валентина Валеріївна Богдан

 

0 Комментариев