Постачальники опублікували ціни газ на опалювальний сезон

news

Українські постачальники газу почали пропонувати своїм клієнтам нові тарифи на газ – сезонні. В основному всі вони передбачають ту ж ціну на газ, що і річний тариф, але при цьому відрізняються умовами оплати.

Про це йдеться в огляді “ГазПравди”.

Відзначається, що багато компаній ввели тарифні плани, які передбачають рівномірну оплату за газ в опалювальний сезон. Тобто споживачі отримають можливість сплачувати за газ рівномірними частинами щомісяця.

Як стало відомо, загальна сума до оплати в таких тарифних планах визначається відповідно до обсягу газу, який споживач в середньому використовує протягом опалювального сезону. Саме цю суму поділять на рівномірні частини для щомісячної оплати.

Вартість кубометра газу при цьому обіцяють однакову до самого кінця опалювального сезону. Таким чином можна уникнути пікового навантаження на сімейний бюджет в холодні зимові місяці, рівномірно розподіливши витрати на інші місяці ,

– йдеться в огляді

Так, такий тарифний план вже ввела ГК “Нафтогаз України”, а також регіональні газсбити, які відносяться до компанії “Твій Газсбут”. Що стосується цін на газ, то “Нафтогаз України” запропонував  7,96 за кубометр. Тариф діятиме всі сім місяців опалювального сезону (жовтень 2021 – квітень 2022 рр). При цьому підключитися до пропозиції можна до 31 жовтня.

Зазначені регіональні газзбути запропонували ціну на рівні 7,99 грн за кубометр. У цьому випадку термін дії – з 1 травня 2021 р по 30 квітня 2022 г. Але підключитися можна тільки до 31 серпня.

Сезонні тарифні плани дешевше річних не будуть. Однак інструмент рівномірної оплати дозволить людям краще розподілити навантаження на сімейний бюджет і таким чином уникнути великих рахунків взимку,

– підсумували в “ГазПравді.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев