Посівний календар на 2019 рік

news

Для зручності дачників, садівників-городників пропонуємо місячний посівний календар на 2019 рік. З огляду на вплив Місяця на рослини, ви зможете правильно планувати найважливіші сільськогосподарські роботи у лютому-червні.

Посівний календар враховує чотири фази Місяця, що впливають на біологічні процеси всього живого, у тому числі й на життя рослин. Досвідчені дачники, садівники, городники та любителі квітів стверджують, що використання місячного посівного календаря допомагає спланувати посівні роботи й збільшити майбутній урожай, сприяє поліпшенню його якості.

Якщо ж у вас немає можливості виконувати всі рекомендації місячного посівного календаря, зверніть увагу на загальні рекомендації:

– Культури, що ростуть над землею, необхідно садити в період Місяця, який росте (у період від Молодика до Повні). Рослини, у яких плоди розвиваються під землею (корінці), слід садити у період Місяця, коли він спадає (від Повні до Молодика). У фазі, коли Місяць спадає, добрий врожай дають коренеплоди, цибулинні, найкраще розвивається підземна частина рослин, коріння дерев та кущів. У фазі Місяця, що росте, щедрий врожай подарують рослини, які дають плоди, листя над землею.

– Найбільш родючими знаками зодіаку вважаються “водні” знаки: Рак, Риби і Скорпіон. Коли Місяць перебуває під впливом цих знаків, можна висаджувати практично будь-які рослини і розраховувати на добрий урожай. Досить родючі Телець, Терези, Стрілець та Козоріг. Нейтральні знаки зодіаку: Овен, Близнюки, Діва, не дуже врожайний Лев.

Примітка. Посівний календар на 2019 рік має рекомендаційний характер. Адже майбутній врожай залежить не тільки від фази Місяця, а й від багатьох умов: пора року, сезон, кліматичні особливості регіону, погода, родючість ґрунту, якість насіння та посадкового матеріалу, вдало підібраний сорт, правильна агротехніка та сівозміна, праця та догляд за рослинами.

0 Комментариев