«Посадіть дитину в автокрісло» – переможці флешмобу отримали нагороди

news

У Луцьку нагородили переможців флешмобу «Посадіть дитину в автокрісло». Про це повідомили в на сторінці патрульної поліції Волині у фесбуці.

Як нагадують у поліції, флешмоб організувала патрульна поліція Волині: протягом жовтня охочі розміщували світлини своїх дітей в автокріслах і цим привертали увагу до безпеки найменших учасників дорожнього руху.

А в кінці жовтня Верховна Рада ухвалила зміни, за якими відтепер за неналежне перевезення дітей у транспортних засобах водії нестимуть адміністративну відповідальність.

Вчора, 5 листопада в управлінні патрульної поліції у Волинській області переможців флешмобу нагородили подарунками та брошурами.

«Дуже важливо, що тема безпеки дітей стає пріоритетною. І ми не стоїмо осторонь цих процесів, а всіляко закликаємо громаду активно долучатись у тому числі до просвітницьких заходів і акцій. Тому спасибі свідомим батькам, які привертали разом з нами увагу до цієї теми», – розповіла речниця управління патрульної поліції Волині Ольга Бузулук.

Представниця соціально відповідального бізнесу Надія Сенюк звернула увагу на те, що кількість транспортних засобів на вулицях зросла. Відповідно, зростає і рівень небезпеки, у тому числі, для дітей. Лише посилена увага до цієї теми, різні флешмоби та акції спонукатимуть дорослих активніше дбати про безпеку найменших.

Вона вручила переможцям спеціальні дитячі подушки-підголівники.
У Луцьку нагородили переможців флешмобу «Посадіть дитину в автокрісло»

У Луцьку нагородили переможців флешмобу «Посадіть дитину в автокрісло»

У Луцьку нагородили переможців флешмобу «Посадіть дитину в автокрісло»

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев