Порошенко призначив спеціальне звання начальникові волинської міліції

news

Відповідно до указу Президента України вiд 26 серпня 2015 року №594/2015 начальнику УМВС України у Волинськiй областi Шпизi Петру Петровичу присвоєно спецiальне звання генерал-майора мiлiцiї.

Про це повідомляє УМВС України у Волинській області.

Довідка:

Петро Шпига народився 30 вересня 1973 року у селі ЧмикосЛюбомльського району Волинської області.

У 1995 році закінчив Луцький державний педагогічний інститут, у 1996 році – Українську академію внутрішніх справ, в 2001 році – Тернопільську академію народного господарства.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав 25.05.1995 року на посаді старшого психолога відділення бойової та спеціальної підготовки відділу швидкого реагування “Сокіл” управління по боротьбі з організованою злочинністю Управління МВС України у Волинській області. Згодом працював в управлінні по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Волинській області, у відділі карного розшуку Луцького МВ УМВС України у Волинській області, у відділі Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України у Волинській області. З червня 2005 року обіймав посаду начальника підрозділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Управління МВС України у Волинській області.

Одружений, має двох доньок.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев