Порошенко пояснив торговельні зв’язки з окупованою територією

news

Київ зберігає обмежені торговельні зв’язки з непідконтрольними територіями Донбасу для того, щоб не втратити цей регіон і забезпечити його реінтеграцію.

Про це заявив Петро Порошенко на урочистих зборах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, — пише Корреспондент.net.

“Ми реалізовуємо стратегію відновлення територіальної цілісності країни, повернення Донбасу в Україну і повернення України на Донбас. І саме виходячи з цієї стратегії, і тільки тому, ми зберігаємо вкрай обмежені і дуже лімітовані економічні відносини”, — сказав Порошенко.

За його словами, Київ підтримує економічні зв’язки з підприємствами, які були перереєстровані на підконтрольній владі території.

“Наголошую, це не торгівля з окупантами, це співпраця з тими підприємствами, які, перебуваючи на окупованій території, все ж змогли залишитися в правовому полі України, і ті, хто платять податки в бюджет країни”, — додав президент.

Нагадаємо, раніше Порошенко зібрав РНБО для обговорення блокади Донбасу.

Кабмін ввів надзвичайний стан в енергетиці, який набуде чинності з 17 лютого. Максимально НС в електроенергетичній сфері може діяти два місяці, наголосили в уряді.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев