Понад 300 волинян подали декларації про майновий стан і доходи за 2021 рік у рамках щорічної кампанії декларування доходів

news

Річні податкові декларації про майновий стан і доходи за 2021 рік у січні 2022 року подали 300 волинян. Ці громадяни відзвітувалися про 50 мільйонів гривень отриманих торік доходів і задекларували до сплати 4,8 мільйона гривень податкових платежів.

Перший місяць деклараційної кампанії-2022 продемонстрував відповідальну позицію платників податків. Тож у Головному управлінні ДПС у Волинській області очікують , що до 1 травня 2022 року громадяни. котрі у 2021 році отримували доходи без сплати податків, виконають свій конституційний обов’язок.

Водночас у податковій службі краю нагадують, що саме зараз можна задекларувати активи, що придбані за доходи, з яких не було сплачено податки в минулі податкові періоди.

Щоб скористатися правом на податкову амністію до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно, – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Кожен декларант може отримати належну консультаційну допомогу і сприяння у поданні декларації в Центрах обслуговування платників.

Важливо, що особи, які задекларують активи, придбані за доходи без належного оподаткування, за умови сплати одноразового збору з одноразового добровільного декларування, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків.

Потенційні декларанти можуть ознайомитися з положеннями пропонованої податкової амністії на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з 10.00 до 12.00.

0 Комментариев