Польща планує побудувати електронний бар’єр на кордоні з росією

news

У 2022 році Польща планує розпочати будівництво електронного бар’єру на кордоні з Калінінградською областю (росія).

Розширення периметра охорони кордону як на ділянці кордону з Калінінградською областю, так і на прикордонній річці Буг. Про це повідомила речниця прикордонної служби лейтенант Анна Міхальська, пише tvn24.pl.

На даний час на польсько-білоруському кордоні триває будівництво електронного загородження протяжністю 202 кілометри. Наразі там встановлені стовпи для камер. Пізніме мають бути встановлені з’єднання живлення та передачі, а також датчики. Запуск периметрії має завершити вже побудовану фізичну дамбу на цьому кордоні.

У Прикордонній службі заявляють, що на цьому розвиток заходів безпеки на зовнішньому кордоні Євросоюзу не завершується.

Нагадаємо, 4 листопада 2021 року набув чинності закон про розбудову охорони державного кордону. Постанова дозволила збудувати бар’єр проти нелегальної міграції на польсько-білоруському кордоні. Положення цього акту дозволяють будівництво заходів безпеки на польському кордоні, який є зовнішнім кордоном Європейського Союзу.

Будівництво бар’єру на польсько-білоруському кордоні стало відповіддю на міграційний тиск, який посилювався з весни 2021 року. Відтоді різко зросла кількість спроб нелегального перетину білоруського кордону з Литвою, Латвією та Польщею мігрантами з Близького Сходу, Африки та інших регіонів. Як неодноразово наголошували служби, це стало результатом цілеспрямованих дій Білорусі у відповідь на санкції.

 Будівництво фізичного загородження розпочалося 25 січня на 187 кілометрі Підляської ділянки кордону з Білоруссю. Минулого вівторка речниця прикордонної служби лейтенант Анна Міхальська повідомила, що прольоти встановлені по всій довжині. Вона додала, що зараз тривають технічне приймання та оздоблювальні роботи з урахуванням зауважень, зазначених прикордонником. Також встановлено електронний шлагбаум на 202 кілометри.

0 Комментариев