Поліцію Волинської області очолив новий керівник

news

Поліцію Волині очолив – полковник поліції Олег Сліпчук.

Сьогодні відбулося офіційне представлення повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Читайте також Жахлива трагедія у Луцьку: неповнолітнього хлопця підозрюють у зґвалтуванні 2-річної дитини 

Представив нового керівника особовому складу, представникам влади та правоохоронних органів Заступник Голови Національної поліції України Геннадій Федорюк.

До отримання посади на Волині, полковник працював в підрозділах поліції на Київщині, Дніпропетровщині та Хмельниччині, також на керівних посадах. 

Від головного поліцейського Волинської області очікують, що рівень довіри мешканців області  до поліції й надалі зростатиме, а також докладання максимуму зусиль, щоб попри війну громадяни почувалися спокійно.

Геннадій Федорюк висловив подяку екс-начальнику ГУНП Юрію Крошку, зазначивши, що під час його перебування на посаді була проведена значна робота, яка була корисною для жителів області. Окремо відзначивши, що Волинь лідирує у впровадженні проекту «Поліцейський офіцер громади», а це – результат гарної взаємодії з місцевою та державною владою. 

Новопризначений начальник ГУНП у Волинській області, Олег Сліпчук зауважив, що робота в поліції не є легкою та ніколи такою не була. Також він подякував Міністру внутрішніх справ Ігорю Клименку та Голові Нацполіції за довіру та можливість очолити поліцію Волині. 

«Сьогодення диктує нам складні умови, і рішення, які приймає поліція, бувають непростими, але вони повинні бути виваженими і законними. Готовий виконувати задачі, приймати рішення і відповідати за них», – сказав Олег Сліпчук.

У свою чергу, колишній начальник поліції Волинської області Юрій Крошко подякував представникам влади і місцевого самоврядування та всім, з ким співпрацював раніше.

 «Ті результати, які досягнуті, – це заслуга всього колективу поліції Волинської області», – зазначив він у прощальній промові.

Читайте також Житель Нововолинська врятував життя трьом людям ставши посмертним донором

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев