Погода на Водохреще: чи варто чекати морозу?

news

На Водохреще в Україні цього року буде тепло як для зими. Замість очікуваних “водохресних морозів” нас чекає відлига і сильне потепління. Тож, любителям окунутися на Водохреще, доведеться робити це не в ополонках, а прямо з берега у воду.

У середу, 19 січня, на свято Богоявлення, за прогнозами синоптиків в західній частині України очікується дощ та мокрий сніг. Нічні температури повітря будуть від -4 до 1 тепла, вдень 0-5 тепла. Абсолютний мінімум температури в цей день був зафіксований у 1963 році – 26,2° морозу, а найтепліше на Водохреще було у 2007 році – 7,4° тепла.

З 20 січня ймовірне поступове зниження температури. До нас буде надходити холодна і волога повітряна маса з північного заходу. Очікується невеликий сніг. Ближче до кінця січня ймовірне утворення нестійкого снігового покриву. Нічні температури сягнуть 2-7° морозу. Вдень від -4 до 1° тепла,

– розповіла синоптикиня Львівського регіонального гідрометцентру Оксана Мазепа

Потепління на Водохреще прогнозувала і відома синопткиня Наталка Діденко:

Отже, поки що очікуємо підйом стовпчиків термометрів вгору, пік потепління – на Водохреще.

 

Чи змиває купання на Водохреща гріхи?

За прогнозом ресурсу Gismeteo, на тижні з 16 по 22 січня нас чекає потепління. Вже з понеділка розпочнеться відлига, а на Водохреще 18-19 січня стовпчики термометрів можуть показати всі +8… +10 градусів.

Втім, з кінця тижня, температура знову піде вниз. Проте лютих морозів поки що не передбачається.

Щодо опадів, то на тижні ймовірні мокрий сніг і дощ, але серйозних атмосферних явищ не передбачається.

Сайт Meteoprog дає схожі показники – на півдні і заході на Водохреще до +11 вдень, на півдні до +9 градусів. Ймовірний дощ.

 

Як правильно купатися на Водохреще?

Сайт Meteoprog дає схожі показники – на півдні і заході на Водохреще до +11 вдень, на півдні до +9 градусів. Ймовірний дощ.

Як потрібно набирати воду на Водохреща та коли пити, щоб позбутись хвороб та залучити добробут

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев