Податківці радять волинянам отримати максимум інформації про  податкову амністію з тематичної друкованої продукції 

news

Найбільш актуальні положення одноразового добровільного декларування знайшли відображення у тематичній друкованій продукції, яку підготували і розмістили у тематичному банері волинські податківці.  

Наразі з 26 тематичних листівок та брошур  кожен громадянин може дізнатися про особливості подання одноразової добровільної декларації, об’єкти, що можуть бути задекларовані та ставки збору з одноразового добровільного декларування.

Для зручності платників тематична друкована продукція доступна у Центрах обслуговування платників у паперовому вигляді, а електронні  примірники  – на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

«Оскільки кампанія одноразового добровільного декларування проводиться вперше, суспільство потребує своєчасної та повної інформації щодо процедури декларування та сплати до бюджету передбаченого збору. Відповіді на важливі питання  кожен потенційний декларант може отримати зі свого персонального комп’ютера. На підставі офіційних роз’яснень нами створено тематичні листівки, які у доступній формі  інформують про положення податкової амністії», – розповідає завідувач сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області Олена Нікоітна.

Нагадаємо, що відповідно до вимог Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з 10.00 до 12.00.

0 Комментариев