Подарунок до Дня міста: безкоштовні екскурсії для туристів та для лучан: “Вечірня екскурсія у Луцькому замку”.

news

12-13 вересня Луцьк відзначатиме свій День народження! Йому виповнюється 935 років!

З нагоди річниці свого рідного міста Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради дивуватиме подарунками гостей та мешканців Луцька!

12 вересня — для туристів, а 13 вересня — для жителів міста відбудеться “Вечірня екскурсія у Луцькому замку” – загадкова мандрівка, наповнена містикою, легендами та випробуваннями, створена туристичним агентством “Патріот”.

Учасники екскурсій пройдуть крізь “вогнище часу”, зустрінуться з князем Вітовтом, дружиною Любарта Агрипиною, кликуном, євреєм Йосьою та іншими героями, почастують цілющі еліксири, вина та смаколики, навчаться танцювати середньовічні танці, пройдуть через випробування в Орден захисників Луцького замку, підкорять В’їзну вежу та побачать вечірнє місто у сяйві вогнів.

Гарантовано, всі отримають неймовірні емоції, а враження від побаченого, почутого і спробуваного ще довго будуть зігрівати та викликатимуть приємні спогади.

Для того, щоб відвідати екскурсію, потрібно зайти на сторінку Управління туризму та промоції міста у мережі Фейсбук, виконати кілька нескладних умов та заповнити Google форму для реєстрації на подію.

В день екскурсії з 09.00 до 18.00 завітати до Центру туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2) з паспортом та отримати квиток на екскурсію.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев