Платники податків Волині успішно опановують електронний формат звітування

news

Кількість поданих фізичними особами електронних звітів до податкової служби  на Волині за підсумками семи місяців 2021 року склала 87 відсотків. На кінець минулого року за посередництвом Електронного кабінету звітували більше  70 відсотків платників податків – фізичних осіб.

«Такий вагомий ріст переконує, що електронний формат спілкування з ДПС поступово здобуває нових прихильників навіть серед найбільш консервативних прибічників паперового діловодства. Очевидно, що взаємодія в електронному форматі – більш зручна та менш витратна для тих, хто цінує час», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Враховуючи законодавчі вимоги до громадян, котрі з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року подаватимуть одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, у податковій службі Волині нагадують про необхідність отримати електронний цифровий підпис.

Сформувати електронний цифровий підпис можна в будь-якого надавача довірчих послуг. Потім – зареєструватися в Електронному кабінеті http://cabinet.tax.gov.ua. Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках так званої податкової амністії, то детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працюватиме щосереди з 10.00 до 12.00.

«Одноразова добровільна декларація подається виключно в електронній формі особисто декларантом. Це законодавча вимога. Запрошуємо волинян скористатися правом на цивілізовану легалізацію активів, які були приховані від оподаткування.  Декларант звільняється від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності у випадку декларування таких активів», -підсумувала Світлана Савчук.

Довідково: одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев