Платники податків Волині спрямували до бюджетів майже 9 мільярдів гривень

news

На Волині до бюджетів усіх рівнів за підсумками десяти місяців 2021 року сплачено 8 мільярдів 951 мільйон гривень податків, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області. Це на 1 мільярд 642 мільйони гривень більше, ніж у січні-жовтні 2020 році

Таким чином, сума сплачених в області податків на 22,5 відсотка перевищує минулорічні показники.

«Всупереч додатковим ризикам через світову пандемію процес наповнення бюджетів усіх рівнів в області стабільний і прогнозований. Завдяки своєчасній протидії ДПС спробам окремих бізнес-структур застосувати схеми мінімізації, підприємства легального сектору економіки мають більш сприятливі умови для господарської діяльності. Як відомо, лише реальна економіка наповнює бюджет», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що ріст показників сплати податків свідчить про належний рівень довіри і партнерства між податковою службою та легальним бізнесом.

Довідково: впродовж січня-жовтня 2021 року на Волині до загального фонду держбюджету сплачено понад 4,1 мільярда, місцеві бюджети отримали понад 4,8 мільярда гривень податкових платежів.

0 Комментариев