Плата за газ: волиняни можуть сплачувати влітку і взимку однакові суми 

news

ТОВ «Волиньгаз Збут» пропонує своїм клієнтам зменшити фінансове навантаження на сімейний бюджет взимку, скориставшись тарифом «Твій газ Рівномірний платіж».

За умовами цього тарифу, споживачі будуть платити за газ однакові суми упродовж року. Повідомляє пресслужба компанії.

Щороку в опалювальний період зростає борг населення за спожитий природний газ. Адже під час холодів збільшується кількість використаних кубометрів та, відповідно, суми у платіжках. Не всі в змозі виділити з сімейного бюджету кілька тисяч, аби сплатити за комунальні послуги.

Так, станом на 1 травня, понад 102 тисячі клієнтів «Волиньгаз Збуту» боргують за блакитне паливо. Загальна сума протермінованих платежів – 460 млн грн.

«Щоб зменшити витрати споживачів на газ під час опалювального сезону, коли використання ресурсу найбільші, ми запровадили тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Ця пропозиція дозволить взимку сплачувати за менший обсяг газу, ніж реально використано. Тариф буде особливо зручним для тих, хто має індивідуальне опалення», – зауважив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Відповідно до умов тарифу «Твій газ Рівномірний платіж», річний обсяг споживання газу клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує отриману суму рівними частинами.

Ціна газу у рамках комерційної пропозиції «Твій газ Рівномірний платіж» складає 7,99 грн за кубометр. Перейти на тариф можна до 31 серпня 2021 року, а діятиме він до 30 квітня 2022 року.

Аби перейти на тариф «Твій газ Рівномірний платіж», потрібно подати нову Заяву-приєднання у відділеннях «Волиньгаз Збуту» або Центрах обслуговування клієнтів 104.ua. Також це можна зробити онлайн, подавши заявку на сайті компанії.

Для отримання детальної інформації про тариф «Твій газ Рівномірний платіж» та інші пропозиції для побутових споживачів звертайтеся за телефоном (0332) 74 93 15.

Нагадаємо, за рішенням Уряду та НКРЕКП, від 1 травня 2021 року усіх побутових споживачів блакитного палива автоматично перевели на базові річні контракти на газ із фіксованою ціною. Втім, клієнти «Волиньгаз Збуту» можуть обрати й інші тарифні пропозиції компанії.

 

 

 

 

1 Комментарий