Плануєте весною розпочинати будівництво?

news

Поспішіть придбати якісну цеглу за кращою ціною вже зараз!*

Абсолютний абсурд: люди зводять будинки з аби чого, а господарські споруди – з цегли! Хоча саме цегла є тим будівельним матеріалом, який виготовляють з натуральної екологічно чистої речовини (глина, пісок, вугільні домішки). Вона абсолютно безпечна для здоров’я, є міцною, а її якість підтверджена часом.

Згадки про використання цього будівельного матеріалу для зведення споруд сягають сивої давнини. Відомо, що близько 2000 років до Р.Х Вавилонська вежа була побудована саме з цегли, а також цей будматеріал грав особливо важливу роль в архітектурі Месопотамії і Стародавнього Риму, де завдяки цеглинам викладали складні конструкції, зокрема арки, зведення тощо.

Протягом багатьох років майстри намагалися вдосконалити технологію виробництва цього будматеріалу і віднайти ідеальні компоненти, які входять до його складу. Всі найкращі напрацювання в цій галузі взяв до уваги Олег Нечитайло, після того, як очолив сварицевицький цегельний завод. Він зумів не лише відродити виробництво, яке занепадало, а й вивести його на новий – високий європейський рівень. Сьогодні про сварицевицьку цеглу знають не лише на Західній Україні, а й далеко за її межам, завдяки високій якості та доступній ціні. І хоча українцям поки не вдалося створити автомобіль кращий за «Мерседес», та нам теж є чим пишатися. Ми вміємо не лише варити пиво найсмачніше в світі, а й виготовляти іншу конкурентоспроможні товари і цеглу в тому числі.  

Основою виробництва ПП «Сварицевицька цегла» є пустотіла цегла. Вона є головним будівельним матеріалом в європейських країнах завдяки своїм властивостям, а це, перш за все, теплозбереження, а також своїй структурі, чим забезпечує найкраще кріплення між собою технологічних поверхонь. Завдяки такій цеглі ваш дім буде дійсно фортецею: міцний, надійний, а також –  теплий.

Як окремий вид продукції підприємство виготовляє повнотілу цеглу, яка досягає марки 200.  

Уся продукція сертифікована і проходить періодично тестування у випробувальному центрі, де здійснюється об’єктивна оцінка якості. Тому обираючи будівельний матеріал, який виготовляє ПП «Сварицевицька цегла», ви можете бути впевнені: він служитиме не одну сотню років!

Придбати високоякісну цеглу можна за адресою: Рівненська область Дубровицький район с. Сварицевичі. Детальнішу інформацію читайте на сайті www.svbud.biz.ua, а якщо виникатимуть питання, їх можна задати безпосередньо Олегові Нечитайлу за тел. 099 91 29 172, 067 36 42 117.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев