Планшет перестав заряджатися. У чому проблема?

news

Планшет, як і інший пристрій, може в будь-який момент “відмовитися” реагувати на підключення адаптера живлення. Що робити? Насамперед необхідно визначити причину несправності та знайти швидке рішення щодо її усунення. Якщо ж відкласти це питання на деякий час, то це призведе до неминучих наслідків і в найближчому майбутньому знадобиться нова батарея для планшета, яку знайдете тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyatory-dlya-planshetov/

Чому планшет не заряджається?

 Планшет – це багатофункціональний портативний пристрій і його час роботи від вбудованого акумулятора трохи більший, порівняно зі звичайним смартфоном. Використання великого батарейного відсіку ємністю 5000-7000 мАг дає нам змогу безперервно працювати цілий день, таким чином планшет легко замінить і ноутбук, і ПК. Однак як бути, якщо він перестав заряджатися? Проблема може критися як у несправності самого девайса, так і в підключених аксесуарах.

Аксесуари

 Почнемо із зарядного кабелю та мережевого блока живлення. Забезпечити нормальну і безпечну роботу планшета можуть тільки ті аксесуари, які були надані виробником, користувач отримує їх у комплекті з пристроєм після покупки. Використовуючи заводську зарядку, ми можемо бути впевнені, що акумулятор отримує необхідну кількість енергії, а значення струму і напруги відповідають нашому обладнанню. Для перевірки використовуємо свідомо справний ЗП. Якщо процес зарядки не активовано, то переходимо до наступної причини.

Порт живлення

 Також дуже часто зустрічаються поломки, пов’язані з роз’ємом для зарядки. Річ у тім, що тонкі контакти всередині порту живлення можуть зношуватися або загинатися під час експлуатації. Щоб діагностувати цю несправність, достатньо під’єднати кабель і поворушити його. Якщо періодично з’являється повідомлення про початок процесу зарядки, а потім знову зникає, то проблему точно визначено. У такому разі знадобиться заміна несправного роз’єму в планшеті.

Батарея

 Планшети в більшості випадків мають вбудований акумулятор, тобто не мають вільного доступу для заміни елемента живлення. Багаторічне або недбале використання обладнання може просто призвести до зносу АКБ. Дуже часто на задній кришці пристрою можна бачити навіть опуклість. Це свідчить про вздуття батареї, яка в терміновому порядку має бути замінена.

На правах реклами

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев