Пізнати ціну життя у 9 років, або історія волинського хлопчика, якого ви можете врятувати

news

Термінової матеріальної допомоги потребує Дмитро Матердей з Ковеля, в якого виявили пухлину в головному мозку. Вона розташована в тій ділянці, що відповідає за всі органи. Наразі найбільшої загрози зазнає зір. Ризик залишитись незрячим зростає. 9-річний хлопчик щоденно терпить сильний біль у голові, проте вірить, що одужає. Але для цього йому необхідні понад 30 тисяч євро.

Саме стільки коштує видалення пухлини, яке мають зробити в Німеччині. Одне оперативне втручання Дмитрик вже переніс. Воно відбулось у Луцьку. Хлопчику помістили в голову спеціальну трубку, щоб врятувати зір. Друга операція мала бути в Ужгороді, проте лікарі переносили її з дня на день. Згодом зателефонували, призначили консультацію. Хлопчика оглянув закарпатський лікар. Маленькі шанси та великі ризики – таким був висновок медика. Аналізи огляду надіслали в Німеччину. Зараз родина очікує остаточного результату з-за кордону та запрошення на операцію.

Як зазначає сестра хворого хлопчика Яна Матердей, це запрошення можуть надіслати в будь-який день, і як тільки це станеться, відразу потрібно буде їхати. Тож зібрати необхідну суму необхідно якнайшвидше, проте родина не в змозі зробити це самостійно. Частину грошей допомогли зібрати небайдужі ковельчани. Неможливо сказати точно, скільки грошей ще необхідно, бо люди щодня скидають на карточку певні суми. Проте 30 тисяч євро – вартість лише оперативного втручання. І в цю суму не входить вартість обстеження та інші витрати, пов’язані з поїздкою в Німеччину та перебуванням там.

«Від цієї дитини нічого не можна приховати. З перших днів він знає, що в нього. Не подає вигляд, що сильно переживає. Він ще всіх заспокоює, що вилікується і з ним все буде добре. Моментами буває, що в мами запитує,чи він не помре, чи вилікується, – розповідає сестричка Яна.

Варто зазначити, що й зараз Дмитрику щодня доводиться пити таблетки та отримувати уколи. А ще – терпіти сильний біль у голові та животі. Стан хлопчика наразі важкий.

Підтримують хлопчика не тільки близькі, а й волонтери та студенти Ковельського промислово-економічного коледжу та Ковельського медичного коледжу, які організовують акції на підтримку Дмитрика. Для нього знімали відеоролик, малювали плакати, влаштували концерт.

«Люди як морально, так і фізично підтримують, і, звичайно, він не упускає руки і бореться з цією хворобою, – запевняє Яна Матердей.

Зі слів дівчини, про діагноз дізнались у жовтні. Раптово у школі в Дмитрика почалась рвота. Після обстеження з′ясувалось, що в нього пухлина в головному мозку розміром 4 сантиметри. Лікарі стверджували, що вона вже давно, однак пояснити причину захворювання не змогли. До цього дитина ні на що не скаржилась. Проте хвороба Дмитрика – не єдина біда в родині. В його сестри, Аліни, проблеми з печінкою, від чого почало вилізати волосся. На лікування пішло багато грошей. Крім того, нещодавно з′ясувалось, що в бабусі – рак крові. Тому будь-яка сума грошової допомоги для цієї родини – важлива.

Усіх небайдужих просимо врятувати Дмитра Матердея та допомогти родині справитись із фінансовими труднощами. Перерахувати гроші можна за реквізитами:

Номер картки «Приватбанку»: 5168757296909940 (Матердей Людмила Костянтинівна).

За додатковою інформацією звертатись за телефоном:
Людмила Костянтинівна (мама Діми) – 067 124 7105
Яна (сестра Діми) – 063 794 7481

P.S. У соціальній мережі Вконтакті 9-річний Дмитрик пише: “Головне здоровим бути…”.

А ще нижче пост (!):

 

Підготувала Наталя Хвесик

 

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев