Пів мільярда гривень становить борг волинян за газ

news

480 млн грн – заборгованість клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут» за спожитий газ. У порівнянні з березнем боргові зобов’язання побутових споживачів зменшилися на 146 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«По закінченню опалювального сезону тенденція заборгованості за комунальні послуги традиційно йде на спад. Це пов’язано зі зменшенням використання енергоресурсів, – констатує директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук. – Ми вдячні всім споживачам, які дотримуються платіжної дисципліни та щомісяця, до 25 числа, розраховуються за спожите блакитне паливо».

Однак серед клієнтів компанії є такі, що стабільно не сплачують за спожитий газ. 102 тисячі споживачів мають заборгованість за три і більше місяців.

Лідерами з несплати за газ залишаються жителі великих міст – Луцька, Ковеля, Нововолинська. Борг жителів обласного центру за спожитий газ сягає 190 млн грн. 47 тисяч лучан не платять за газ понад  три місяці. Ковельчани заборгували за спожитий газ 45 млн грн. Борг мешканців Нововолинська складає 35 млн грн.

Зауважимо, в період карантинних обмежень «Волиньгаз Збут» не нараховує боржникам штраф та пеню, а також не припиняє надання послуги газопостачання. Водночас споживачам також потрібно пам’ятати про обов’язок розраховуватися за спожиту послугу. В іншому випадку кошти можуть бути стягнені в судовому порядку.

Так, за три місяці 2021 року ТОВ «Волиньгаз Збут» подало до суду позови на 717 боржників на загальну суму 3,7 млн грн.

 

 

0 Комментариев