Пільгове розмитнення “євроблях” завершується сьогодні

news

Розмитнити автомобілі з іноземною реєстрацією за пільговою ставкою 0,5 акцизного збору можна до 24 години 22 лютого. З 23 лютого набуває чинності загальний режим розмитнення таких автомобілів за повною ставкою акцизного податку.

Державна фіскальна служба повідомляє, що 22 лютого – в останній день дії пільгового режиму оподаткування транспортних засобів – всі відділи митного оформлення митниць ДФС працюватимуть у цілодобовому режимі.

За даними ДФС, із 25 листопада 2018 року, коли почався пільговий період для розмитнення авто, до 20 лютого 2019 року митниці оформили 204,7 тисяч транспортних засобів.

– Сплачено майже 12,8 млрд грн. Із них 130,4 тис. – авто з іноземною реєстрацією, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За їх оформлення сплачено понад 8 млрд гривень”, – інформує ДФС.

– Із цієї кількості 112,5 тисяч –  це ті автомобілі, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили майже 957 млн грн (8500 за кожне авто)”, – додає служба.

ДФС наголошує, що це звільнило власників від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані.

0 Комментариев