Підрив двох ЛЕП знеструмить не лише Крим, а й Херсонщину та Миколаївщину – Міненерговугілля

news

Повідомляє: Підрив двох ЛЕП знеструмить не лише Крим, а й Херсонщину та Миколаївщину – Міненерговугілля“>ar.volyn.ua

Вихід із ладу підстанції “Каховська” може залишити без світла майже половину споживачів Херсонської та Миколаївської областей. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Зараз енергозабезпечення Криму здійснюється по високовольтних лініях 330 кВ “Каховська Островська” та “Каховська Джанкой” обсягом до 650 МВт потужності при необхідності 900-950 Мвт.

“На обох лініях критичні пошкодження, які можуть призвести до виходу їх з ладу (наприклад, внаслідок несприятливих погодних умов – сильних поривів вітру). Це призведе до повного відключення Криму та істотного зниження надійності енергопостачання Херсонської та Миколаївської областей, які живляться від ПС “Каховська””, – йдеться у повідомленні міністерства.

У Міненергетики попереджають, що при відключенні всіх трьох ліній, що передають електроенергію з підстанції “Каховська” в Крим, схема підстанції стає вкрай ненадійною. Вихід із ладу ще одного її елемента може привести до повного відключення. Тобто знеструмить до 40% споживачів Херсонської та Миколаївської областей.

На даний час, за даними Міненерговугілля, фахівці Південної та Дніпровської енергосистем визначають обсяги необхідних відновлювальних робіт.

“Розпочато доставку матеріалів і обладнання на пошкоджені об’єкти інфраструктури”, – зазначили в міністерстві.

Нагадаємо, в результаті підривів електричних опор в ніч на 20 листопада були виведені з ладу дві з чотирьох магістральних ліній електропередач, по яких здійснюється енергопостачання території Криму.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев