Підозрюваному у подвійному вбивсті у Луцькому районі оголосили про підозру та обрали запобіжний захід

news

Сьогодні вранці стало відомо про вчинення подвійного вбивства у селі Олександрія Луцького району. У криниці було знайдено тіла жінки та її дорослого сина.

У поліції розповіди деталі кримінального інциденту.

Про зникнення мешканки села Олександрія Луцького району до поліції повідомили односельці, оскільки не бачили жінку понад тиждень.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції. Обстежуючи подвір’я зниклої, правоохоронці виявили її мертвою у криниці, окрім того, мертвим виявили і сина жінки. Обоє вони були з тілесними ушкодженнями.

Поліцейські зібрали усі наявні речові докази, слідову інформацію та опитали сусідів вбитих. Оперативно було встановлено підозрюваного до скоєння вбивства, ним виявився – 55-річний житель цього ж села.

На пошуки  зловмисника скерували усі служби поліції, працювали кінологи, спеціалісти з безпілотними літальними апаратами. Правоохоронці здійснили також обхід села, зокрема, обстежували й будинки-пустки.  В одному із них і виявили зловмисника за понад добу від початку пошуків.

Його затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та оголосили про підозру за п.1 ч. 2 ст. 115 (Вбивство двох осіб) Кримінального кодексу України. Підозрюваному обрали запобіжний захід – 60 діб тримання під вартою.

0 Комментариев