Під час спалювання стерні загинув волинянин

news

Попри застороги рятувальників та фахівців екологічної інспекції, громадяни області продовжують спалювати пожнивні залишки та солому на земельних паях після збирання врожаю зернових, що призводить до великих пожеж і навіть трагічних випадків. На Волині при спалюванні стерні загинув чоловік.

Про це інформує прес-служба управління ДСНС у Волинській області.

30 липня о 13:32 до служби «101» надійшло повідомлення про пожежу на полі між смт Мар’янівка та селом Цегів Горохівського  району. До місця виклику одразу виїхало відділення чергової варти ДПРЧ-9 з райцентру та команда місцевої пожежної охорони смт Мар’янівка. По прибуття підрозділів було встановлено, що вогонь охопив близько 0,3 га стерні і загрожує перекинутись на поряд розташовані зернові поля. Для гасіння пожежі було подано декілька водяних пожежних стволів і загорання вдалось ліквідувати з найменшими збитками. На місці події було виявлено тіло власника земельного паю, Євгена М., 1948 року народження. Як встановила спеціальна комісія, причиною пожежі стерні на полі стало необережне поводження з вогнем потерпілого. Очевидно, людина намагалась самотужки загасити вогонь, який за допомогою вітру загрожував перекинутись на сусідську пшеницю. Причиною смерті людини стала дія надмірно високих температур внаслідок горіння, що вплинуло на слабке здоров’я пенсіонера.

Загалом протягом минулого тижня підрозділи пожежно-рятувальної служби області ліквідували 3 пожежі на торф’яниках, 6 випадків загорань стерні та 1 сухої трави, 2 пожежі сільськогосподарських культур на корені.

Управління ДСНС у Волинській області звертається до громадян суворо дотримуватись правил пожежної безпеки під час збирання врожаю, не спалювати солому та пожнивні залишки, не користуватись вогнем поблизу зернових полів. Пам’ятайте, що за такі дії передбачена адміністративна відповідальність, а у випадку пожеж, що завдали значних матеріальних збитків, до винних осіб настає кримінальне покарання.

0 Комментариев