Перший бюджетний позитив 2022 року: в січні на Волині сплачено податків на 14 відсотків більше

news

Платники податків Волині у січні 2022 року перерахували до бюджетів усіх рівнів 926,3 мільйона гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Це на 114,1 мільйона гривень більше проти січня минулого року.

«За підсумками першого місяця нового фінансового року, що вважається не надто економічно активним, в області зафіксовано ріст показників сплати податків на 14 відсотків. Такий вдалий початок дає підстави очікувати на ритмічне і стабільне наповнення бюджету впродовж наступних періодів», – зазначає заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Ольга Ліщинська.

Посадовець підкреслила, що серед чинників, які дозволяють своєчасно мобілізувати до бюджету податки – соціальна відповідальність волинського бізнесу та висока ефективність податкового адміністрування.

«Наш важливий інструмент для боротьби з тінню – своєчасна протидія  ризиковим операціям. Як наслідок, у певного кола бізнесменів практично немає шансів «сховати» податки. Таким чином, реальний сектор економіки отримує більш сприятливі конкурентні умови для діяльності, працює більш продуктивно, чесно сплачуючи податки», – підсумувала Ольга Ліщинська.

0 Комментариев