Перевірили, чи готовий “Луцькспецкомунтранс” до роботи у осінньо-зимовий період. ФОТО

news

У рамках виїзного засідання постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва обранці громади Олександр Козлюк, Сергій Шкода та Вікторія Побережна ознайомились з роботою Луцького спеціального комунального автотранспортного підприємства “Луцькспецкомунтранс”.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Керівник підприємства Валерій Кузьмич зауважив, що проведено необхідну підготовчу роботу до осінньо-зимового періоду. За його словами, у зимовий період для прибирання снігу підприємство має 18 одиниць спеціалізованої техніки. Уже заготовлено тисячу тон піщано-соляної та 500 тон щебенево-соляної. Також підприємство закупило 900 тон солі, яку незабаром мають доставити на склад.

Валерій Кузьмич розповів, що на зиму буде загаотовлено більше трьох тисяч тон сумішей для посипання доріг та тротуарів. Минулоріч булдо заготовлено сім тисяч тон, але весь об’єм так і не використали.

Директор “Луцькспецкомунтрансу” зауважив, що вони готові уже завтра, якщо випаде сніг, виїзджати і чистити та посипати вулиці.

Такок він додав, що цьогоріч підприємство за власні кошти придбало один сміттєвоз. Однак, попросив у депутатів сприяння у виділені коштів на придбання ще одного такого транспортного засобу.

Валерій Кузьмич наголосив що у перспективі варто було б розглянути питання про будівництво підземних сміттєвих площадок. За його словами, це зняло б проблему засмічення території і протистояння між людьми, які совають контейнери для збору сміття з одного місця на друге.

Великою проблемою для підприємства є відсутність працівників. Валерій Кузьмич зауважив, що люди звільняються і їдуть за кордон на роботу. Середня заробітна плата на підприємстві 4, 500 тисячі гривень. Вони активно шукають працівників. Валерій Кузьмич зазначив, що водії на підприємстві можуть отримувати зарплату в межах 6-9 тисяч гривень.

Голова постійної комісії з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Олександр Козлюк подякував Валерію Кузьмичу за роботу. Він зазначив, що необхідно передбачити у бюджеті на 2018 рік кошти на придбання сміттєвоза.

0 Комментариев