Перекупам доведеться несолодко: в Україні планують ввести штрафи за скручування пробігу у вживаних автомобілях

news

В Україні за скручування пробігу в автомобілях каратимуть гривнею. 

Законопроєктом передбачається штраф за фальсифікацію пробігу вживаного транспортного засобу. Наразі ця ініціатива перебуває на розгляді у Комітеті.

Читайте також: Прогноз для метеочутливих: магнітні бурі в листопаді 2023

В Верховній Раді зареєстрований законопроєкт, який передбачає боротьбу з фальсифікацією пробігу вживаних автомобілів. За порушення, передбачено кругленький штраф. Про це йдеться на Законопроєкт №10216 від 06.11.2023 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо адміністративної відповідальності за фальсифікацію пробігу вживаного транспортного засобу” може допомогти зменшити кількість недобросовісних продавців автомобілів з пробігом. Ініціатором нового закону став народний депутат Артем Дмитрук.

У записці до законопроєкту зазначається, що за фальсифікацію пробігу автомобіля з метою продажу третім особам буде передбачено штраф від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«За фальсифікацію пробігу вживаного транспортного засобу з метою продажу третім особам, яка виявлена під час реєстрації (перереєстрації), пропонують штрафувати від 8500 до 17000 грн», — пишуть законотворці.

За повторне порушення протягом року – від 17000 до 34000 грн.

 Наразі цю ініціативу направлено на розгляд Комітету.

Читайте також: Як не заплутатися на змінні церковного календаря: головні православні події листопад – грудень 2023 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев