Переказати гроші у вихідні або ввечері з Європи? Тепер можливо! TransferGo продовжує години роботи

news

TransferGo, популярний серед українців сервіс онлайн-переказів коштів з Європи в Україну, запустив розширений графік грошових переказів.

Тепер користувачі можуть відправляти гроші в Україну не тільки в робочі години банків, а також увечері після роботи та у вихідні дні. У робочі дні грошові перекази доступні до 20:45 за українським часом (18:45 за Гринвічем), а у вихідні дні – до 16:45 (14:45 за Гринвічем), якщо клієнт вибирає варіант доставки «Сьогодні».

Із впровадженням нового графіка роботи сервісу піклуватися про своїх рідних стало ще зручніше. Багато наших співвітчизників виїжджають на заробітки за кордон. За різними даними, сьогодні за кордоном працює від 2 до 5 млн українців. Така активність з боку наших громадян пов’язана із заробітною платою, яку пропонують роботодавці. Якщо в Україні середня зарплата в 2018 році склала близько €270, то в ЄС, відповідно до даних Євростату і ЄЦБ, вона перевищила €1500. Зокрема, в Польщі – €850, Чехії – €990, Італії – €1900 Німеччині – €2300, Ірландії – €2500.

«Українці, які виїжджають на заробітки в Європу, часто працюють по 8-12 годин на день, 5-6 днів в тиждень, тому не завжди можуть відправляти гроші близьким за кордон в банківські робочі години. Ми отримували звернення наших клієнтів про можливість відправки грошових переказів у вихідні і ввечері. І ми реалізували цю можливість. Із введенням розширеного графіка роботи, клієнти TransferGO можуть відправляти гроші в Україну в зручний час і в зручному місці, як в робочі дні та години, так і ввечері й у вихідні. І, судячи з динаміки переказів, українці за кордоном активно користуються відправкою грошей в подовжені години», – говорить Анастасія Фоменко, менеджер з розвитку бізнесу TransferGO в Україні.

За даними звітів Організації економічного співробітництва і розвитку, завдяки мігрантам трудові ресурси Європи за останні 10 років зросли на 70%. Одним з найбільш популярних напрямків для працевлаштування українців сьогодні є Польща. Це пов’язано в тому числі з територіальною і мовною близькістю країн, а також спрощеним візовим режимом. Робочі візи нашим співвітчизникам також видають охоче: наприклад, в минулому році Польща видала українцям майже 900 тисяч віз.

Довідка про TransferGO

TransferGo – зареєстрований у Великобританії онлайн-сервіс міжнародних грошових переказів з картки на картку, який завдяки принципу local-in, local-out (коли гроші не перетинають кордон) забезпечує можливість швидких переказів без обмежень по сумі і з мінімальною комісією. В Україні сервіс почав роботу в 2017 році. У всьому світі послугами компанії користуються понад 1 мільйон клієнтів, в тому числі і 250 тисяч українців.

За допомогою TransferGO користувач може в найкоротші терміни відправити кошти з-за кордону в Україну з автоматичною конвертацією валюти. Зараз сервіс має сім мовних версій, в тому числі російську та українську. Доступ до системи може бути здійснений як через Web-версію сервісу, так і через мобільні додатки для операційних систем Android і iOS.

В Україні головним банківським партнером TransferGo є «ПриватБанк», на карти якого зараховуються грошові перекази з-за кордону. За весь час роботи компанія здійснила понад 800 тисяч перекладів на суму понад 150 млн євро. У цьому році середня кількість транзакцій складає більше 70 тисяч в місяць. Наших співвітчизників приваблюють зручність і швидкість сервісу, простота використання, безпека перекладів, україномовна служба підтримки і варіанти доставки перекладів безкоштовно або за 30 хвилин.

За додатковою інформацією звертайтеся на пошту media@havasprkyiv.com  або по телефону +38 044 451 84 06

www.transfergo.com.ua

https://www.facebook.com/transfergo.ukraine/

https://www.instagram.com/transfergo.ukraine/

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев