“Переговори про продовження контракту з Йовічевічем тривають” – Дячук-Ставицький

news

Повідомляє gazeta.ua

Генеральний директор ФК “Карпати” Юрій Дячук-Ставицький прокоментував інформацію про продовження співпраці з головним тренером клубу Ігорем Йовічевічем.

На зустрічі з уболівальниками, піднімалося питання щодо продовження контракту з головним тренером команди Ігорем Йовічевічем. Як ситуація виглядає зараз?

“Взагалі, в цивілізованому футбольному світі, як гравці, так і тренери, підписують контракти, в яких вказуються терміни їх закінчення. Так є і у випадку з Ігорем Йовічевічем. На зустрічі з уболівальниками було сказано, що контракт з нашим тренером чинний до кінця грудня 2015 року і тривають переговори щодо його продовження.

Команді залишилося провести ще три матчі у цьому році. Фактично, перша частина чемпіонату закінчиться на початку грудня, відповідно, після останнього матчу, у нас буде достатньо часу, аби все обміркувати і прийти до спільного знаменника.

Керівництво клубу підсумує роботу тренерського штабу, після чого буде ухвалене відповідне рішення продовжувати контракт чи ні. Позиція клубу полягає в наступному і тренери, і гравці мають відпрацювати свої контракти до кінця”.

Конфлікт з Ігорем Йовічевічем?Мені важко це прокоментувати. Справа в тому, що кілька останніх тижнів я знаходився в лікарні, мені провели операцію. Фактично, від прямої роботи в клубі я був відірваний і практично ні з ким не мав змоги спілкуватися. Звідки ця інформація взялася мені не відомо”.

0 Комментариев