Перед судом постане генеральний директор ДП “Волиньвугілля”

news

Нововолинським відділом Володимир-Волинської місцевої прокуратури Волинської області затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях про вчинення генеральним директором державного підприємства “Волиньвугілля” зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та нецільового використання бюджетних коштів у великих розмірах (кримінальні правопорушення, передбачені ч.2 ст. 364 та ч. 1 ст. 210 КК України), – повідомляє  прес-служба прокуратури Волинської області.

Правоохоронці встановили факти виплати протягом серпня-жовтня 2014 року за безпідставним наказом керівника підприємства його працівникам, яких довозили до місця роботи за кошти підприємства, компенсацій  витрат за проїзд громадським та іншим транспортом  у сумі майже 600 тис. грн.

Окрім того, в травні 2015 року посадовець незаконно витратив передбачені на інші цілі бюджетні кошти в сумі понад 1,1 млн. грн., виплативши заробітну плату працівникам шахти № 1 «Нововолинська», яка ліквідовувалася.

Невдовзі екс-керівник підприємства, котрий щиро розкаявся у вчиненому, та активно сприяв розкриттю злочинів, постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.

 

 

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев