Патрульні зупинили нетверезого чоловіка, який після дискотеки вирішив покататися на авто

news

У ніч на неділю луцькі патрульні отримали виклик щодо порушення ПДР на вулиці Грушевського автомобілем Audi А4. Небайдужі описали водія та сказали, що він вийшов із нічного клубу, перебуває в стані алкогольного сп’яніння та планує здійснювати рух.

Про це повідомляють у патрульній поліції.

Патрульні помітили автомобіль, який підходив по орієнтуванню, та подали сигнал про зупинку. Однак водій не відреагував та почав набирати швидкість.

Шляхом переслідування, 24-річного водія затримали із застосуванням кайданок на вулиці Бурчака. Варто зауважити, що чоловік намагався схитрувати, видавши себе за пішохода. Однак патрульні помітили це «перевтілення». Огляд на стан сп’яніння показав позитивний результат.

На водія патрульні склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів), ч. 2 ст. 122 (Порушення правил проїзду перехресть), ч. 6 ст. 121 (Керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в Україні в установленому порядку), ч. 1 ст. 122-2 (Невиконання водіями вимог поліцейського), ст. 130 (Керування транспортними засобами у стані сп’яніння) КУпАП.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев