Parimatch Foundation провів тренування для дітей у найменшому місті України

news

5 червня міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation провів захід в рамках власного проекту «Спортивний наставник». Цього разу до проекту приєднався новий партнер, ним став ФК «Арсенал-Угнів». В самому тренуванні взяли участь більше 20-ти дітей.

Тим самим фонд продовжив розширення географії. Варто зазначити, що Parimatch Foundation провів відкрите тренування в маленькому місті Львівської області (до речі, Угнів вважається найменшим містом України). Таким чином фонд підтвердив свої наміри та мету – турбуватися та залучати дітей до спорту в кожному куточку країни.

Під час заходу дітям подарували комплекти футбольної форми, бутси, м’ячі, а також необхідне для тренувань спорядження. В рамках співпраці Parimatch Foundation планує підтримувати ФК «Арсенал-Угнів» на системній основі.

Представник Parimatch Foundation в Україні Вадим Місюра: «Програма «Спортивний наставник» це не просто тренування, це можливість для дітей прагнути до більшого, вірити в себе. Parimatch Foundation і надалі залучатиме до проведення заходів нові міста. Ми хочемо, щоб у кожному куточку України всі діти мали всі умови, для занять спортом. І представники бізнесу, і держава мають об’єднати зусилля, щоб забезпечити дітей всім необхідним».

Голова Белзької ОТГ Оксана Береза: «Щиро вдячні фонду Parimatch Foundation за допомогу. Таких ініціатив повинно бути якнайбільше. Дітям дуже потрібна така увага, щоб вони відчували себе потрібними і знали, як прямувати до своїх мрій. Сподіваємось на подальшу співпрацю».

Директорка Угнівського аграрно-будівельного ліцею Любов Осміловська: «Ми щиро дякуємо команді Рarimatch Foundation, що допомагаєте нашим дітям втілити у життя мрію стати футболістами, забезпечуєте їх необхідним – формою та іншим інвентарем. Вдячні за створене свято у найменшому місті України».

«Спортивний наставник» через спорт адаптує дітей до соціального життя, незалежно від їх матеріального статусу і життєвих обставин. Спортивні вправи використовуються як інструмент, завдяки якому дітям допомагають розвинути такі якості як дисципліна, впевненість у собі та робота в команді. Дуже часто спорт для дітей стає єдиною можливістю забути про проблеми і відчути свою внутрішню силу. Також, саме тренер виступає ключовою фігурою в житті маленьких спортсменів. Він може стати ментором, позитивним прикладом для дітей та провідником у доросле життя.

Тому, задача «Спортивного наставника» — показати, що кожна дитина може досягати своїх цілей, незалежно від зовнішніх обставин, залучившись підтримкою наставників. Проект демонструє віру в дітей і в те, що завдяки їхнім зусиллям та вчасній підтримці дорослих, у кожного учасника програми «Спортивний наставник» вийде досягти своєї мети.

0 Комментариев