Парфумерний бренд з Канади створив аромат “Слава Україні”

news

Канадський бренд Meleg Perfumes створив парфум під назвою “Слава Україні”

Флакон із зображенням  золотого тризуба, картини із соняхами і дівчиною з паляницею та синьо-жовтим прапором на звороті, приховує всередині композицію з нотами цвіту липи, лайма, дині і солодкого меду. Саме так, на думку парфумера Метта Мелега, пахне українське літо.

Дівчина на флаконі протягує паляницю — у цьому закладено особливий сенс. «До того, як Росія напала на Україну, Україна давала світу більше пшениці та збіжжя, ніж будь-яка інша країна. Україна не є і ніколи не була «жебрачкою», її земля багата і знову буде годувати десятки мільйонів у наступні роки!» — впевнений Метт.

Новинка у світі парфумерії коштує 200 канадських доларів, Виробник повідомив, що з кожної проданої пляшки 50 канадських доларів скерують до Національного банку України.

Ми створили „Слава Україні“, бо хочемо підтримати збройну боротьбу України. Українці — єдині, хто зупиняє росію від вторгнення в решту Європи, і перемога — єдиний вихід,

— йдеться в описі до запаху на сайті компанії-виробника.

Прагнення Метта Мелега не бути осторонь, мудре бачення ним ситуації навколо нашої визвольної війни —  викликають вдячність та повагу.

Я продаю Slava Ukraine, тому що Росія більше не демократія, а Путін хоче відновити СРСР, уряд, який вбив 70 мільйонів людей. Я продаю Slava Ukraine, тому що світ не може допустити, щоб мрія Путіна здійснилася, і українці псують йому плани.

Я продаю Slava Ukraine, бо мене виховувала моя словацька бабуся. У дитинстві вона спала на брудній підлозі, ніколи не наїдалася досхочу, а її брат замерз насмерть. Я добре знаю східноєвропейську та російську історію і продаю Slava Ukraine, бо бабусина сім’я втекла з Європи, рятуючись від злиднів, Йосипа Сталіна та СРСР.

Я продаю Slava Ukraine, тому що Москва має довгу, послідовну історію нападу на своїх менших сусідів. Росія вторглася у Фінляндію, Польщу, Чехословаччину, Україну, Іран, Угорщину, Румунію, Албанію, Болгарію, Естонію, Латвію, Монголію, Казахстан, Узбекистан, Туркменістан, Грузію, Азербайджан та багато інших країн. Я продаю Slava Ukraine, бо тільки українці зупиняють Росію від вторгнення до Європи.

Крім того, на сайті свого бренда Meleg Perfumes Метт розмістив прямі посилання на допомогу українцям.

0 Комментариев