Папа Римський буде у Запоріжжі

news

В Запоріжжі незабаром з’явиться свій Папа Римський, правда, тільки на карті. Як пише Знай.юа Рішенням місцевої міськради ім’я Іоанна Павла II було присвоєно одній з вулиць міста. Про це передає сайт 061, посилаючись на засідання 46-ї сесії міської ради.

Нову назву отримала частину вулиці Заводської – від перетину з вулицею Сєдова до перехрестя з вулицею Лермонтова.

Вулиця Івана Павла II, карта

Депутати висловилися за присвоєння вулиці нової назви. За словами глави «Товариства польської культури ім. Святого Іоанна-Павла II» Анни Макушинської, Понтифік має непряме відношення до Запоріжжя: він дав своє благословення на будівництво Храм Бога Отця Милосердного, розташованого в місті. Крім того, Іоанн-Павло II – всесвітньо відомий філософ, філолог, поет, драматург.

Житлові будинки не будуть перебувати на цій вулиці – перейменування торкнеться тільки тієї частини, де знаходиться 7-я медсанчастина і католицький храм.

Заходів Запоріжжя Володимир Буряк додав, що не любить перейменувань, але хоче, щоб всі національності і громади в місті ладнали між собою. Католицька громада показала, що може тримати в порядку ввірені їй об’єкти, і немає причин відмовляти в їх прохання.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев