П’ятьох українців госпіталізували до польської лікарні: отруєння чадним газом

news

У ніч з неділі на понеділок у польському пансіонаті під Ольштином, де знайшли прихисток громадяни України, стався викид чадного газу. В результаті випадку п’ятьох людей госпіталізували.

Як повідомив речник воєводського штабу Державної пожежної служби Гжегож Ружанскі, вночі в селі Нова Вєсь Мала Ольштинського повіту в пансіонаті стався викид чадного газу. Ймовірно, чадний газ вирвався з нещільного димоходу. Найвищий зареєстрований рівень концентрації становив 400 ppm.

У пансіонаті в той час перебувало 40 осіб, у тому числі троє дітей – усі громадяни України. Про це повідомляє polskieradio24.pl

Прес-секретар Ружанський також повідомив, що спочатку було госпіталізовано трьох людей, які втратили свідомість, потім ще двох. Загалом госпіталізовано п’ятеро дорослих – про їхній стан наразі невідомо.

Черговий обласного штабу пожежної охорони повідомив, що всіх людей, які проживали в пансіонаті, перевезли в інший заклад – і нове місце проживання, і транспорт організував власник пансіонату, де проживали українці.

На місці події вночі працювала міська пожежна команда.

0 Комментариев