П’ять спеціалізованих санітарних автомобілів поповнили автопарк Волині

news

Волинь отримала нові автомобілі для пунктів екстреної медичної допомоги області

П’ять спеціалізованих санітарних автомобілів поповнили автопарк обласного центру екстреної медичної допомоги. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, який сьогодні, 26 січня 2023 року, разом із головою обласної ради Григорієм Недопадом передали медичним бригадам документи та ключі від авто. 

Зокрема, отримали автівки швидкої допомоги: 

  • пункт с. В.Глуша, Любешівського відділення екстреної медичної допомоги (ЕМД),
  • пункт с. Купичів, Турійського відділення ЕМД,
  • пункт смт Колки, Маневицького відділення ЕМД,
  • пункт с. Цміни, Маневицького відділення ЕМД.
  • бригаді N°1, Луцького відділення ЕМД.

Три спеціалізовані санітарні автомобілі придбані за кошти державного бюджету та ще два завдяки відповідальному бізнесу. Один із них у рамках благодійної ініціативи «Рятуємо життя», що триває в мережі торгових центрів Епіцентр К.

Отримані автомобілі швидкої медичної допомоги обладнані дефібриляторами, електрокардіографами, пульсоксиметрами, інфузоматами, глюкометрами, стаціонарними балонами з киснем і портативними апаратами ШВЛ. Це дозволяє медикам проводити реанімаційні дії безпосередньо в кареті Швидкої.

«Втішений за людей, що працюють у службі екстреної медичної допомоги. Це не лише професіонали своєї справи, а й свого роду фанати. Адже часто їм доводиться діставатись у далекі населені пункти, де дороги не найкращі. Саме тому сьогодні швидкі отримали віддалені від центру пункти ЕМД», – зазначив Юрій Погуляйко.

За інформацією: Волинської обласної військової адміністрації 

0 Комментариев