П’ять громад із Волині перемогли у проєкті «Впливові». Оголошено набір молоді

news

                                   5 громад із Волині перемогли у конкурсі громад  «Впливові», що реалізовується в межах програми USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

 Відібрані громади під менторським супроводом співпрацюватимуть із молоддю (18-35 років), залучаючи її до місцевих змін. 

Громади Волині, які перемогли в конкурсі: Луцька, Ківерцівська, Боратинська, Горохівська, Володимир-Волинська. Всі громади-переможці за посиланням.

Читайте також На Рівненщині знайшли бурштин з комахою, якій понад 30 мільйонів років 

Нагадаємо, що протягом липня тривав конкурс для громад. З понад 90-ти громад, що заповнили анкети, до співпраці запрошено 25. Серед молоді цих 25-ти громад буде обрано найвмотивованіших, які пройдуть онлайн-навчання із написання та реалізації проєктів. Також передбачено проведення круглих столів, роботу учасників з менторами та фінальний форум, на якому будуть представлені спільні напрацювання команди проєкту «Впливові», молоді та громад. 

Реєстрація для молоді із відібраних громад відкрита до 25 серпня включно. Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/cHrgaqJ13tY4YNL27

Читайте також На дорогах України відновлено автофіксацію порушень ПДР: де працюватимуть камери? 

Проєкт  «Впливові»  реалізовується Українською академією лідерства та EasyBusiness спільно з Центром економічного відновленнята та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) і  щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев