Оригінальні швейцарські годинники

news

Оригінальні швейцарські годинники – це показник високого статусу та бездоганного смаку їх власника. Такі вироби славляться своєю надійністю та лаконічним стилем протягом багатьох століть. Подібна покупка є чудовою інвестицією, адже шедеври вартового мистецтва зі Швейцарії з роками стають дорожчими, як елітний коньяк. На сторінках інтернет-магазину LuxGroups зможете замовити та купити швейцарський годинник з гарантією якості.
Історичні основи

Попри загальну думку, Швейцарія не є родоначальницею годинної індустрії. І перші майстри були зовсім не вихідцями із цієї країни. Спочатку найкращі фахівці проживали в Італії, Франції та Німеччині та були прихильниками Мартіна Лютера. Останній, у свою чергу, рятуючись від релігійного переслідування, осів у Швейцарії. Ця подія спровокувала аналогічну міграцію його послідовників, серед яких були багато найкращих годинників того часу. Женева тих часів славилася аскетизмом та забороною на носіння химерних ювелірних виробів. Саме цим віянням сучасний швейцарський годинник зобов’язаний своєму мінімалістському дизайну. Незважаючи на обмеження, годинникових справ майстри до 17 століття зуміли створити Женевську гільдію годинникарів. Ця група включала понад 100 найкращих фахівців. Поступово чисельність годинникарів збільшувалася і багато хто з них отруївся підкорювати інші міста Швейцарії.

Поступово країна перетворилася на світового лідера з виготовлення високоякісного годинника.
Чим примітний кварцовий і механічний швейцарський годинник? Оригінальні жіночі і чоловічі швейцарські годинники мають ряд переваг:

 • Статусність. Такий аксесуар дозволить власнику справити враження на будь-якому заході, починаючи від вечірки та закінчуючи закритим прийомом.
 • Точність перебігу. Механічний і кварцовий швейцарський годинник має точний хід. Цей параметр став загальним і є характеристикою пунктуальності.
 • Вигідна інвестиція. Якісно виготовлений хронограф зі Швейцарії можна порівняти за цінністю з ювелірними прикрасами та нерухомістю.

Можете не сумніватися у доцільності придбання. Чоловічий і жіночий швейцарський годинник підтвердив свій статус навіть на Місяці, де їм довелося побувати разом з астронавтами зі США.

Оригінальні швейцарські годинники

Де купити годинники у Києві?

Замовити та купити годинник від найкращих швейцарських брендів можна на сайті магазину Люксгрупс. У каталозі представлені оригінали, виготовлені компаніями зі Швейцарії:

 • Audemars Piguet
 • Baume & Mercier
 • Bell & Ross
 • Blancpain
 • Bovet
 • Breguet
 • Breitling
 • Bvlgari
 • Cartier

Асортимент магазину включає швейцарські годинники https://www.luxgroups.ua/ua/watch/ різного призначення: іміджеві, у стилі casual та моделі для активного відпочинку. У каталозі знайдуться годинник швейцарський у Києві в різній ціновій категорії. Незалежно від вартості покупки, ми надаємо кожному клієнту фірмову гарантію на обслуговування. Цей захід у комплексі з бездоганною репутацією LuxGroups Україна захищає покупців від неякісної продукції. Докладніше ознайомитися з деталями покупки та поставити будь-які питання можна за допомогою телефону у шапці сайту

0 Комментариев