Оприлюднено ціни квитків на чемпіонат світу в Росії

news

Незалежна компанія Swiss Appraisal провела дослідження, згідно з результатами якого матчі чемпіонату світу—2018 в Росії відвідають 3,35 мільйона осіб. Про це повідомляє footballgazeta.com.

З них 1,5 мільйона будуть іноземцями. Для порівняння, ЧС-2014 в Бразилії відвідали близько 1 мільйона вболівальників з-за кордону, а в 2010-му в ПАР приїхало 310 тисяч.

Передбачається, що середня вартість квитків, не рахуючи пільгові категорії, буде вищою, ніж у Бразилії та ПАР, — від $ 140 на найдешевші місця на іграх групового етапу до $ 1 890 на топ-ігри. У Бразилії мінімальна вартість квитків на ігри чемпіонату становила $ 90, вПАР — $ 20. Остаточно вартість квитків буде оголошена в 2017 році.

“Прогноз по вартості квитків і відвідуваності ігор базується на кількох показниках, серед яких зручне географічне положення Росії, яке дозволить залучити більше вболівальників з Європи, ніж далекі Бразилія і ПАР, аналіз цінової політики на попередніх першостях, заявлена місткість російських стадіонів і доларова інфляція”, – цитує РБК представника Swiss Appraisal Асиля Аль-Дахера.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев