Олексій Данілов назвав основну ознаку підготовки Росії до нового наступу

news

Однією з ознак російського наступу є введення в дію армії пропагандистів.

Керівництво рф не відмовилося від ідеї знищення України. «Новоспечені жукови в особі герасимова» концентрують ресурси, підтягують резерви, відновлюють боєздатність і шукають найвразливіші ділянки українського фронту. 

«росія готується до наступу, першою ознакою якого, згідно зі сталою тактикою, є реалізація активних інформаційних заходів. Перед тим, як починають стріляти танки, в хід ідуть отруйні інформаційні гази, які складаються з брехні, маніпуляцій, фейків і дезінформації, активізації агентів інформаційного фронту», – написав Олексій Данілов у колонці «путінська стратегія – 2023» для видання «Українська правда».

Він попередив: якщо хтось почне розповідати про незліченну кількість супернавчених та до зубів озброєних мобілізованих, надсучасну російську військову техніку, останнє покоління ракет, які зметуть центри ухвалення рішень, новітні розробки, армію безпілотників та про те, що «путін починає воювати по-справжньому», тому в української армії немає жодних шансів, – це працює ворог через різні анонімні канали та своїх агентів впливу.

«Ворог хоче зламати волю, посіяти зневіру у ЗСУ і наші сили. Нас хочуть залякати, тому що перемогти на полі бою вони не в змозі», – зазначив секретар Ради національної безпеки і оборони.

За інформацією: видання “Українська правда” 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев